Grecja


W tym miejscu śmiało można komentować i dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi relacji z opisanych wycieczek zobrazowanych odrębnymi galeriami. Jeśli ktoś już był w tej okolicy miło nam będzie poznać Wasze odczucia związane z tym miejscem. Taki komentarz będzie również wskazówką dla innych, którzy się tu wybierają. 


 

[flagallery album=7]

Czy podoba Ci się ta galeria

6 thoughts on “Grecja

 1. Dzięki za fajny opis Waszej podróży :).
  Z żoną wybieramy się na Kretę w dniach 29.03 – 5.04.2015.
  będziemy mieszkać w Bali i przez cały czas dysponować samochodem.
  Chętnie przejedziemy Wasze trasy, bo wyglądają zachęcająco, a my będziemy na Krecie pierwszy raz.
  W związku z porą roku, raczej nie będziemy zażywać morskich kąpieli, a chcemy skupić się na zwiedzeniu wielu ciekawych miejsc.
  Jeśli moglibyście polecić jeszcze inne, ciekawe atrakcje na Krecie, to proszę o dane.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  Marian

  1. Dzięki za wdepnięcie w nasze skromne wirtualne progi i miłe słowa. Co do miejsc, które możemy polecić to praktycznie wszystko zawarliśmy w relacjach. Na to co mógłbym zwrócić szczególną uwagę to oczywiście obie laguny Balos i Elafonisi. Jeśli macie auto to tam musicie pojechać. Na Balos warto podjechać małą terenówką, bo szkoda osobówki, ale i takimi tam jeżdżą. Poza tym dawna stolica wyspy Chania. Warto tu wdepnąć w dzień i wieczorem. Objazdówka do Preveli bardzo nam się podobała. Oczywiście jeśli nie ma upałów można odwiedzić Samarię, ale nie wiem czy będzie otwarta tak wczesną wiosną ze względu na płynący potok, który dopiero latem przysycha i umożliwia przejście, ale to musicie zorientować się na miejscu. Poza tym mapa i wytyczanie sobie auto-szlaku. Trzeba pamiętać, że tam szybko się nie jeździ, więc z pozoru krótkie odległości stają się rozwleczone w czasie.

  2. Dzięki bardzo za wskazówki. Jak wrócimy, to podzielimy się wrażeniami :),
   pozdrawiam, Marian

  3. Nie ma za co dziękować. Czekamy na informacje z Waszej przygody na Krecie 🙂

  1. Thank you, I’m glad you find pleasure in reading our blog. I hope it is helpful to you too.

Może coś nam napiszesz...