KORFU – na zakończenie sezonu

Korfu - Porto Timoni
0
(0)

KORFU – na zakończenie sezonu

Korfu - Avlaki

Korfu uchodzi za najbardziej zieloną wyspę w Grecji. Rzeczywiście roślinność tutaj przewyższa Kretę, czy Santorini, gdzie byliśmy wcześniej. Wyspa bogata jest w gaje oliwne oraz we wszelaką inną roślinność wliczając w to piękne, kolorowe kwiaty. Wszystko to powoduje, że podróżując po Korfu odbieramy ją zupełnie inaczej niż inne wyspy.

Korfu - grobla

Zdecydowanie inne krajobrazy generują w nas zupełnie inne doznania. Więcej szczegółów przedstawimy w paru odrębnych relacjach złożonych w formie jednodniowych wycieczek wypożyczonym autem. Taki szkic przedstawienia wyspy nam się teraz rysuje.

Korfu - Kerkyra

Wyjazd na wyspę to chyba już zamknięcie sezonu na dalsze eskapady w tym roku. Tak przynajmniej zakładaliśmy i zakładamy. Miał to być lekki, wypoczynkowy wyjazd na all inclusive. Tu nie było innej możliwości haha, więc chcąc nie chcąc musieliśmy to wykorzystać. Owa lajtowa forma runęła już po drugim dniu pobytu w jednym miejscu na plaży.

Korfu

W trzeci dzień już nas poniosło i nosiło do końca tygodniowego pobytu. Znów potwierdziło się, że nie dajemy rady siedzieć w jednym miejscu. Po prostu jeśli jesteśmy gdzieś, gdzie jeszcze nas było to musimy zeksplorować teren. I tak przez te parę dni zobaczyliśmy kilka fajnych miejscówek, które oczywiście opiszemy w relacjach.

Korfu

Prosimy o ocenę. W przypadku negatywnej oceny prosimy o skomentować powód.

Kliknij na gwiazdki

Średni wynik 0 / 5. 0

Bądź pierwszą osobą , która zagłosuje

Jeśli podobała Ci się relacja

Podążaj za nami

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Podziel się z innymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *