NORWEGIA – marzenie spełnione

Norwegia Alesund
2
(4)

fiordy

Tak, tak. Wszystko co dobre szybko się kończy. I tak też nasza norweska przygoda, o której wcześniej nie wspominaliśmy dobiegła końca. Pierwszy raz odwiedziliśmy to państwo, które dostarczyło nam sporo nowych doświadczeń oraz wspaniałych wrażeń i emocji. Obawialiśmy się bardzo złej pogody, ale nie było najgorzej.

VøringfossenTaka przeplatanka chmur i słońca. Ale to właśnie jest Norwegia 🙂. Zmienna pogoda, szlaki z ostrymi podejściami, największe wodospady, jakie widzieliśmy, lodowce spływające ogromnymi językami w dół, no i te fiordy, które oglądaliśmy zarówno z lustra wody na statku, jak również z góry. To wszystko wywarło na nas ogromne wrażenie i pozostanie w nas na baaardzo długo.

Alesund

Ilość odwiedzonych miejsc z pewnością wygeneruje sporo odrębnych relacji, a to po to, by wszystko dokładnie opisać. To zajęcie już na nadchodzące powoli długie jesienno zimowe wieczory. Opiszemy ze szczegółami nie tylko odwiedzone miasteczka, wodospady, wędrówki piesze, czy wycieczki promowe, ale przede wszystkim jak się zorganizować w Norwegii tak, żeby nie zbankrutować, a jednocześnie nie spać w namiotach, w których ciężko się wysuszyć np. po zmoknięciu podczas deszczowej wędrówki.

StrandaJesteśmy pewnie, że informacje oraz przedstawione miejsca każdego zainteresują.

Prosimy o ocenę. W przypadku negatywnej oceny prosimy skomentować powód.

Kliknij na gwiazdki

Średni wynik 2 / 5. 4

Bądź pierwszą osobą , która zagłosuje

Jeśli podobała Ci się relacja

Podążaj za nami

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Podziel się z innymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *