Turystyczne Karty Zniżkowe

San Galgano
0
(0)

Turystyczne Karty Zniżkowe

Bardzo miło nam poinformować, że uruchamiamy na TU i TAM całkiem fajną i polecaną przez nas sprawę. Co to takiego? Ha! To możliwość zakupu Turystycznych Kart Zniżkowych działających w różnych miastach i regionach Europy. Karty posiadają różne możliwości w zależności od danego miasta. Mają one na celu obniżenie kosztów i udogodnienie zwiedzania wybranego miejsca. Generalnie karty (City-pass) zawierają w swojej cenie wstępy do najważniejszych muzeów oraz zniżki na bilety do pozostałych wybranych atrakcji regionu. Oprócz tego dodatkowo ułatwiają przemieszczanie się po zwiedzanym mieście pokrywając koszty przejazdów lub parkingu. Najlepsze jest to, że na przykład City-Pass do Florencji daje możliwości nie tylko zniżkowe, ale również zakupu biletu bez kolejki w najbardziej obleganych muzeach. A to akurat we Florencji bardzo cenne udogodnienie, ponieważ w sezonie oczekiwanie w kolejkach po bilety może zabrać w sumie nawet około 1/3 dnia.

A teraz mała niespodzianka. Dokonując zakupu karty przez TU i TAM otrzymujesz małą zniżkę – 4%. Pomyśleliśmy, że niech ten mały rabat będzie swojego rodzaju zaproszeniem od nas na pyszną kawkę np. we Florencji dla każdego kto zakupi City-Pass przez TU i TAM. Po wejściu na serwis City-pass klikając poniższą zieloną belkę, wystarczy wybrać kartę i wpisać hasło “tuitamcode” w formularzu zakupu i już. Dokładne wytyczne organizacyjne zakupionej karty otrzymacie emailem.

Co do szczegółów co dana karta “potrafi” kierujemy już bezpośrednio na stronę podpiętą pod poniższym przyciskiem. Aktualnie koncentrujemy się na kartach funkcjonujących w pięknej Toskanii i Wenecji. Za kilkanaście dni ruszymy z innymi regionami i miastami Europy.

CITY-PASS turystyczne karty zniżkowe - TOSKANIA i WENECJA


Prosimy o ocenę. W przypadku negatywnej oceny prosimy o skomentować powód.

Kliknij na gwiazdki

Średni wynik 0 / 5. 0

Bądź pierwszą osobą , która zagłosuje

Jeśli podobała Ci się relacja

Podążaj za nami

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Podziel się z innymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *