EGZOTARIUM w Sosnowcu

Egzotarium Sosnowiec
3
(2)

EGZOTARIUM w Sosnowcu; odwiedziny 31.12.2023

Egzotarium Sosnowiec

Cięgle tylko zagranicę, albo w góry. Można by pomyśleć, że nie mamy czasu na atrakcje w naszym rodzinnym Sosnowcu. To właśnie tu od 2 grudnia 2023 roku po kapitalnym remoncie, a w zasadzie gigantycznej rozbudowie narodziło się stare/nowe EGZOTARIUM. Trochę wyczekaliśmy z odwiedzinami, aż przejdą pierwsze tłumy i w końcu poczuliśmy. To już nie to co było kiedyś. Mnogość płazów, gadów, bezkręgowców, ryb oraz roślin zachwyci każdego.

Egzotarium Sosnowiec

Wędrówkę po EGZOTARIUM rozpoczynamy na najniższym poziomie gdzie oglądamy bardzo duże akwaria z rybami. Dalej przechodzimy do terrariów. Następny etap zwiedzania do poziom wyżej, na którym wchodzimy w klimat tropikalny. Tu można by się przeprać w stroje kąpielowe, tak jest ciepło i wilgotno. Na tym poziomie przechodzimy kilka stref klimatycznych oglądając nie tylko mnóstwo gadów, ale również i roślin, szczególnie kaktusowatych.

Egzotarium Sosnowiec

Idąc dalej powoli wznosimy się na kolejny poziom, z którego oglądamy wszystko z góry. Najwyższy poziom to już wystawa i kawiarnia, w której można skosztować dobrej kawy. Będąc w okolicy Sosnowca z pewnością warto tu zajrzeć. Gwarantujemy pełną satysfakcję ze spędzenia tu czasu. Na dodatek mamy tu bardzo miłą obsługę młodego zespołu.

Egzotarium Sosnowiec

Szczegółowe informacje o Egzotarium, znajdujących się tam zwierzętach można znaleźć TUTAJ.

Prosimy o ocenę. W przypadku negatywnej oceny prosimy o skomentować powód.

Kliknij na gwiazdki

Średni wynik 3 / 5. 2

Bądź pierwszą osobą , która zagłosuje

Jeśli podobała Ci się relacja

Podążaj za nami

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Podziel się z innymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *